Metrobüs Haritası

İstanbul Metrobüs Haritası

Metrobüs Haritası nda metrobüs duraklarını ve metrobüsten diğer ulaşım araçlarına aktarma yapılan noktaları görebilirsiniz. Metrobüs aktarma istasyonları hakkında detaylı bilgi için bu yazımıza bakabilirsiniz.Aşağıdaki resimde İstanbul metrobüs haritasını ve diğer ulaşım araçlarının (metro, tramvay, marmaray) istasyonlarını bulabilirsiniz.

İstanbul Metrobüs Haritası
İstanbul Metrobüs Haritası
İstanbul metrobüs duraklarını sizin için Google Maps haritasında işaretledik. Aşağıdaki görsele tıklayarak Google Maps İstanbul Metrobüs Durakları Haritası na ulaşabilir, gitmek istediğiniz yere en yakın metrobüs durağını Google Maps ‘te  görebilirsiniz.

Metrobüs duraklarını Google Maps’te görüntülemek için resme tıklayın..Aşağıdaki resimde metrobüs güzergahı nda bulunan metrobüs hatlarını görebilirsiniz. Metrobüs hatlarıyla ilgili daha detaylı bilgi için bu yazımıza bakabilirsiniz.

Tüm metrobüs hatlarını görmek için resme tıklayın..
Tüm metrobüs hatlarını görmek için resme tıklayın..Metrobüs ücreti hakkında en güncel bilgileri almak için, aşağıdaki görsele tıklayarak Metrobüs Ücretleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

1 Temmuz 2017 Cumartesi gününden itibaren geçerli güncel tarife için resme tıklayın..

Metrobüs Haritası” için 4 yorum

  • 15 Ocak 2018 tarihinde, saat 00:53
    Permalink

    Google Maps haritası iyi olmuş Baya işime yaradı

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir