Metrobüs Haritası

İstanbul Metrobüs Haritası

Metrobüs Haritası nda metrobüs duraklarını ve metrobüsten diğer ulaşım araçlarına aktarma yapılan noktaları görebilirsiniz. Metrobüs aktarma istasyonları hakkında detaylı bilgi için bu yazımıza bakabilirsiniz.


istanbul havalimanı nerede, istanbul havaliömanına nasıl gidilir, istanbul 3. havalimanı havaist metro iett taksi bilgileri
www.HavalimaniUlasim.com | İstanbul Havalimanı Ulaşım Rehberi

Aşağıdaki resimde İstanbul metrobüs haritasını ve diğer ulaşım araçlarının (metro, tramvay, marmaray) istasyonlarını bulabilirsiniz.

İstanbul Metrobüs Haritası
İstanbul Metrobüs Haritasıİstanbul metrobüs duraklarını sizin için Google Maps haritasında işaretledik. Aşağıdaki görsele tıklayarak Google Maps İstanbul Metrobüs Durakları Haritası na ulaşabilir, gitmek istediğiniz yere en yakın metrobüs durağını Google Maps ‘te  görebilirsiniz.

Metrobüs duraklarını Google Maps’te görüntülemek için resme tıklayın..Tüm metrobüs hatlarını görmek için resme tıklayın..
Tüm metrobüs hatlarını görmek için resme tıklayın..Metrobüs ücreti hakkında en güncel bilgileri almak için, aşağıdaki görsele tıklayarak Metrobüs Ücretleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

10 Şubat 2020 Pazartesi gününden itibaren geçerli güncel tarife için resme tıklayın..

Bunu arkadaşınla paylaş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.