Sitemize Reklam Verin Karlı Çıkın!

Merhaba..

İETT verilerine göre hergün yaklaşık olarak 12 Milyon İstanbullu kara deniz ve raylı ulaşım sistemleri ile iş, okul, eğlence ve yaşam aktiviteleri için seyahat ediyor.

10 Milyon İstanbullu ise karayolunu tercih ederken bu sayının % 15 ‘i yani yaklaşık 1,5 MİLYON İSTANBULLU ulaşım için METROBÜSÜ TERCİH EDİYOR.

Hergün iş, okul, hastane, adliye, eğlence için gitmek istedikleri yerleri Google üzerinden “Nasıl Gidilir?” “Nerededir?” “Metrobüsle Ulaşım?” diye aratan binlerce İstanbullu, Google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkan

http://www.metrobusharitasi.com/

adlı sitemizi ziyaret ederek, gitmek istediği yere metrobüs ile ulaşımın tarifini almaktadır.

Sitemiz tamamen özel gayretlerle oluşturulmuştur. Özel bir kitleye hitap etmektedir. Amacımız İstanbulluların, kent içi ulaşım ağının en önemli unsuru olan metrobüs hattını daha etkin ve verimli kullanmalarına katkı sunmaktır.

Sitemizde İstanbulumuz’daki Tarihi Turistik Mekanlardan Müzelere, AVM’lerden Tiyatro Salonlarına, Hastanelerden Adliye ve Kamu Binalarına, Üniversitelerden Kütüphanelere, Stadyumlar-Spor Salonlarından Gösteri ve Eğlence Merkezlerine, İlçeler’den  Semtlere kadar 400 ‘ün üzerinde yol tarifi yer almaktadır.

Sitemiz günlük ortalama 7.000 aylık ise 200.000 den fazla farklı kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Site içeriğimiz her geçen gün yeni yerler, yeni rotalar ve güzergahlar eklenerek artmaktadır. Dolayısyla site ziyaretçi sayımız da günden güne artış göstermektedir.

Yine sitemizle bağlantılı olan twitterfacebook, pinterest sosyal medya hesaplarından da bilgilendirmeler yapılmaktadır.

İstanbul her geçen gün rekabet ortamında girişimler ve yapılan yatırımlarla ekonomik olarak büyümeye devam ederken, İstanbullulara ulaşabilenler bu rekabet ortamında kendilerine daha üst sıralarda yer bulabilmektedir.

Siz de sitemize reklam vererek hergün binlerce İstanbullu’ya direkt ulaşabilir; onları  etkinliklerinizden,  kampayalarınızdan, projelerinizden etkili bir şekilde haberdar edebilirsiniz.

Reklam Seçeneklerimiz

Sitemizde reklam çalışması yapabileceğiniz birçok reklam alanı mevcuttur.

1-) Pop-Up Açılır  Reklam

Sitenin açılışında ortaya çıkar ve belirlediğiniz süre kadar görünecek şekilde açık kalır. Sitenin tüm sayfalarını ziyaret edenler tarafından görülür.

 

2-) Site Üst Kısmında Bulunan Reklam Alanı (Sabit Resim)

Sitenin bütün sayfalarında tepede görünür. Sitenin tüm sayfalarını ziyaret edenler tarafından görülür.

 

3-) Ana Sayfa Reklam Alanları (Sabit, Hareketli Resim)

Sitenin ana sayfasını görüntüleyen ziyaretçilerin gördüğü sabit veya hareketli resimlerden oluşan reklam alanı.

 

4-) Özelleştirilmiş Kitleye Hitap Eden Reklam Çalışması

AVM’ler, Üniversiteler, Hastaneler, Adliye Binaları, Gösteri Merkezleri, Tiyatrolar, Konser Salonları, Kütüphaneler vs gibi belli kitlelerin görüntülediği yazılara, kitleye özel reklam çalışması.

Örneğin avukatlar için Adliye kategorisindeki yazılar; Öğrenci Yurtları için Üniversiteler kategorisindeki yazılar; Yayınevleri/Yazarlar için Kütüphaneler kategorisindeki yazılara yapılacak reklam çalışması, ilgili hedef kitleye direkt ulaşmayı sağlayacaktır.

Aracı olmaksızın uygun fiyatlarla doğrudan verebileceğiniz bu reklam fırsatlarından faydalanmak için bize iletisim@metrobusharitasi.com adresinden ulaşabilirsiniz.