Sorumluluk Reddi

Merhaba..

metrobusharitasi.com sitesi olarak,

İstanbul’daki metrobüs sistemiyle ilgili bilgileri (duraklar, hatlar, ulaşım süreleri, metrobüs ücretledirmesi vs.) ve metrobüsle İstanbul’daki önemli yerlere ulaşmanın tarifini sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Bu tamamiyle iyi niyetle ve insanlara faydalı olma düşüncesiyle, -bir nevi hobi olarak- yaptığımız bir faaliyet.

Fakat bunu yaparken, maalesef sitedeki bilgilerin doğruluğu hakkında %100 garanti veremiyoruz.

Her ne kadar sitedeki bilgileri sürekli güncel ve doğru tutmaya çalışsak da, günden güne gelişen ve büyüyen İstanbul’da zamanla cadde/sokak isimleri, durak isimleri, otobüs hat numaraları vs gibi bilgiler kamu otoritesi tarafından değiştirilebiliyor.

Ya da sitemizde tarifini verdiğimiz bir mekan (AVM, konser salonu, spor salonu, kamu binası vs) kapanmış ya da bizim söylediğimiz yerden başka bir yere taşınmış olabiliyor.

Ayrıca sitede verdiğimiz yol tarifleri, bahse konu yere metrobüsle nasıl gidilebileceğini anlatıyor. Dolayısıyla herkes için uygun bir tarif olmayabilir. Sizin bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz yere metrobüsü kullanmadan daha kolay/daha ucuz/daha kısa sürede (hatta belki yürüyerek) gidebileceğiniz başka tarifler olabilir. Bu sebeple, sitedeki tarifleri uygulamak herkes için aynı “olumlu” sonucu vermeyebilir.

Dolayısıyla sitedeki tüm bilgiler sadece tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin doğruluğunu başka yerlerden teyit etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Aksi takdirde doğabilecek maddi/manevi her türlü sıkıntı/sorun/problem/olumsuz durum için sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ediyoruz.

Sitedeki içerikle ilgili yanlış olduğunu ya da güncellenmesi gerektiğini düşündüğünüz bir husus olması durumunda; gerek yazıların altındaki yorum kutuları gerekse iletisim@metrobusharitasi.com mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gerekli düzeltmeleri en kısa zamanda yapmaya çalışacağız.

İyi günler/akşamlar.

metrobusharitasi.com ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir