0
0 Yorum

Üsküdar Belediyesi, ilçede oturan üniversite öğrencilerinin 2022-2023 akademik yılı boyunca İstanbulKart ücretini karşılayacak.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ilçede ikamet eden örgün öğretim programına tabi tüm üniversite öğrencilerinin İstanbulKart ücretinin 2022-2023 akademik yılı boyunca karşılanacağını açıkladı.

“Gençlerin talebi doğrultusunda güzel bir sürprizle karşınızdayız. Bu yıl 2022-2023 eğitim-öğretim dönemi boyunca, Üsküdar’da oturan, bu yurtta olabilir annesiyle babasıyla kalıyor olabilir ya da öğrenci evinde kalabilir hiç fark etmez, Üsküdar’da oturan ve İstanbul’daki herhangi bir üniversitede okuyan, lisans ve önlisans öğrencisi, örgün öğretim programında tabii ki kalan tüm öğrencilerimizin bu dönem boyunca İstanbulKart aylık indirimli abonman kartı var, bu kartların aylık ücretlerini Üsküdar Belediyesi olarak ödüyoruz.”

Ön şartlarının olmadığının da altını çizen Başkan Türkmen, gençlerin belediyeye herhangi bir başvuru yapmalarına da gerek olmadığını açıkladı. Türkmen, gençlerden sosyal medya hesabından paylaştığı linkteki belgeleri doldurmalarını istedi. 

Başvuru linki:

https://t.co/jSvAbg4Hik

Bunu arkadaşınla paylaş.
Nasıl Gidilir İstanbul Sorulan soru 26 Kasım 2022