Ekrem İmamoğlu: Sahillerimizde mangala ve nargileye son veriyoruz

2.00K görüntülenmeDiğer Konular
0
0 Yorum

Harika bir haber.. ?

Ekrem İmamoğlu Twitter’dan “İstanbul’u dumansız, daha temiz, daha sağlıklı, piknik ve spor yapılan sahiller bekliyor bu bahar” diyen Ekrem İmamoğlu, “Sahillerimizde mangala ve nargileye son veriyoruz. Gelin, güzelim sahillerin keyfini hep birlikte çıkaralım” açıklamasında bulundu.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">İstanbul'u dumansız, daha temiz, daha sağlıklı, piknik ve spor yapılan sahiller bekliyor bu bahar. Sahillerimizde mangala ve nargileye son veriyoruz. Gelin, güzelim sahillerin keyfini hep birlikte çıkaralım. <a href="https://t.co/1q0NDDUicm">pic.twitter.com/1q0NDDUicm</a></p>&mdash; Ekrem İmamoğlu (@ekrem_imamoglu) <a href="https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1238439066657607680?ref_src=twsrc%5Etfw">March 13, 2020</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Bunu arkadaşınla paylaş.
Ersan Cevaplanan soru 13 Mart 2020
0
Semiha(anonim) 0 Yorum

Ben bu habere bayıldım. Sahillerde parklarda yürüyemez olmuştuk dumandan kokudan.. Her taraf pejmurdelik doluydu. İnşallah dirayetli dururlar da çözerler bu konuyu. Sahillere parklara bi kalite gelir.

Bunu arkadaşınla paylaş.
Semiha Cevaplanan soru 13 Mart 2020
1 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.
Cevabınızı yazın.